(20 رای)

محافظ هوشمند تجهیزات الکترونیکی هادرون مدل P101

محافظ هوشمند هادرون مدل P101 دستگاهی چند منظوره در ابعاد کوچک و قابل حمل می باشد که جهت حفاظت از وسایل و تجهیزات الکترونیکی از جمله موبایل، تبلت، لپتاپ، دوربین و لوازم صوتی و تصویری و همچنین تبدیل اشکال مختلف سوکت های برق به دو شاخه مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سفید
 • مشکی
 • زرد
 • صورتی
 • آبی روشن
 • 36 ماه ضمانت تعویض هادرون توان
موجود
38,000تومان

معرفی محصول:

محافظ هوشمندهادرون مدل P101 دستگاهی است چندمنظوره که جهت محافظت از گستره وسیعی از وسایل و تجهیزات الکترونیکی طراحی شده است.ابعاد کوچک این محصول امکان قابل حمل بودن را در کنار مناسب بودن محصول برای استفاده خانگی فراهم می آورد. برخی از مزایای محافظ هوشمند هادرون نسبت به سایرمحافظ های موجود در بازار به شرح زیر میباشد:

-قابلیت حمل آسان.

-مجهز بودن به تایمر 3 زمانه(1:30و2:30و5ساعت).

-مجهز به ریز پردازنده جهت برسی کیفیت برق.

-ایمن بودن در برابر دو فازشدن برق(بیش از 380ولت)

-طراحی زیبا و منحصر به فرد.

-ارائه شده در پنج رنگ و 36ماه گارانتی تعویض.

 

 

محافظ هادرون مدل P101 علاوه بر حفاظت از لوزام ازالکترونیکی درمقابل نوسانات برق، میتوانید جهت محافظت از باتری های ادوات قابل شارژمورد استفاده قرار میگیرد. برخی از انواع باتری ها نسبت به شارژبیش از اندازه یا (over charge) حساس میباشند و اتصال شارژر، در بلند مدت و حتی در برخی از موارد در کوتاه مدت میتواند موجب ایجاد آسیب های جدی به باتری گردد. با تنظیم نمودن تایمر محافظ خود میتواند خطر شارژاضافی را تا حد زیادی کاهش دهید.

 

مناسب جهت استفاده برای :

-گوشی مبایل / تبلت / لپتاپ / ( محافظ / تایمر / تبدیل )

-لوازم صوتی تصویری / چند رسانه ای ( محافظ / تبدیل )

-ابزار های شارژی (محفظ / تایمر )

- دوربین عکاسی و فیلم برداری (محافظ / تایمر / تبدیل )

-لوازم شارژی همچون جاروبرقی ( محافظ / تایمر)

-لوازم روشنایی ،آباژور،چراغ خواب (تایمر)

-بیسیم، انواع اسباب بازی(محافظ / تایمر)

-انواع لوازم پزشکی( محافظ / تایمر / تبدیل )

-پکیج گرمایش خانگی (محافظ)

 

با استفاده از محافظ هوشمند هادرون از وسایل الکترونیکی خود محافظت کنید.

 

مشخصات فنی:

محدوده ولتاژقابل تحمل

0 الی 400 ولت متناوب

محدوده صحیح ولتاژ

185 الی 245ولت متناوب

محدوده فرکانس قابل تحمل

0الی 65هرتز

محدوده صحیح فرکانس

45 الی 55 هرتز

تاخیراولیه

6ثانیه

تاخیربعداز وقوع خطا

50ثانیه

تاخیرقطع خروجی هنگام بروزخطا

حد اکثر 25هزارم ثانیه

جریان خروجی

6آمپر (حد اکثر10آمپر)

ابعاد

31×52×52mm

 

محافظ هوشمند :

وسایل الکترونیکی مختلف جهت استفاده در محدوده معینی از ولتاژبرق طراحی مشوند.برخی از انها برای استفاده در محدوده برق یونیور سال (85-265)و برخی دیگر متناسب با برق کشور استفاده کننده (برای ایران 220با درصد معینی خطا )طراحی میشوند. با این حال کیفیت برق ورودی بسته به نوع سیم کشی ساختمان و وسایلی که از برق استفاده میکنند میتواند متغییر باشد.

به عبارت ساده تر ولتاژبرق یکی از مولفه های کیفی برق میباشد و فرکانس،کیفت امپر دهی ، نوسانات لحظه ای  و هارمونیک های سوار شده روی موج برق از دیگر عوامل کیفی برق مصرفی دستگاه ها میباشد که اگر  هر یک در محدوده مناسب خود نباشد، میت.اند  به وسیله مصرف کننده برق آسیب وارد نماید.

 

از این رو محافظ هوشمند هادرون به عنوان محافظی دقیق و کالیبره شده ،از ریز پردازنده جهت بررسی کیفیت بذق بهره برده و میتواند درصد بالایی از خطا را شناسایی نموده و از ایجاد آسیب به وسیله برقی مصرف کننده جلوگیری نماید.

 

از دیگر مزایای این محافظ سرعت بسیار بالای واکنش به تغییرلت ناگهانی در برق ورودی میباشد. محافظ هوشمند هادرون برق ورودی را 5000بار در ثانیه بررسی مینماید و حد اکثر زمان لازم برای قطع برق معیبو 0.025ثانیه (25هزارم ثانیه) میباشد.

 

وصل در نقطه صفر:

یکی دیگر از مزیت های بارز محافظ هوشمند هادرون قابلیت وصل در نقطه صفر میباشد که از سوختن وسایل الکترونیکی هنگام ئصل کردن دو شاخه به برق جلو گیری میمنماید.

 

تایمر:

محافظ هوشمند هادرون به یک تایمر مجهز گشته که میتواند برای مدت زمان 1:30یا2:30یا 5ساعت فعال گردد. تایمر قابلیتی است که میتواند به منظور کاربرهای مختلف فعال گردد یا به صورت دائمی غیر فعال شود. قطع برق برای جلو گیری از شارژاضافی دستگاه های مجهز به باتری فقطع چراغهای روشنایی بعداز زمان معینی در شب،برخی از وسایل سرمایشی و . . . میتواند چند مثال برای قابلیت تایمر باشند . بعداز هر بار وصل کردن محافظ هوشمند هادرون به برق قابلیت تایمر به صورت پیش فرض غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به فعال سازی تایمر کلید set  استفاده نمایید. باهر بار فشردن کلید setزمان تایمر افزایش میابد و چراغ مربوط به زمان تایمر روشن میشود. همچنین برای غیرفعال سازی تایمر کلید setرا به مدت 2ثانیه فشار دهید تا چراغ های مربوط به زمان تایمر به صورت خوکار خاموش گردند.

پس از اتمام زمان تایمر برق خروجی  قطع گردیده و نشانگر hadronبه سفید کمرنگ تغییر وضعیت میدهد. در این حالت با فشردن مجدد کلید setمیتوان تایمر را غیر فعال یا تنظیم مجدد نمود که در هر دو حالت خروجی مجددا وصا میگردد.

 

تبدیل دو شاخه:

ورود دوشاخه محافظ هوشمند هادرون از نوع یونیورسال میباشد و تقریبا میتوانید تمام لوازم با اشکال مختلف دوشاخه دو شاخه برق رابه محافظ هوشمند هادرون وصل نمایید.

اتصال چند راهی:

با اتصال چند راهی برق به محافظ هوشمند هادرون میتوانید چندین وسیله برقی را در یک محافظ متصل نمایید. توصیه میشود قبا از اتصال چند راهی به چند مصرف کننده به مجموع جریان مصرفی آنها توجه نمایید.

 

چرا محصولات هادرون را خریداری کنیم :

محصولات هادرون بابالاترین کیفیت مواد اولیه و طراحی به روز و منحصر به فرد تولید میشود. از طرف دیگر فرایند تولید بوردهای  الکتریکی محصولات هادرون توسط زبات انجام شده و تک تک محصولات به صورت مکانیزه ، کنترل کیفیت و کالیبراسیون میگردد.

همچنین جهت افزایش رضایت مندی مصرف کنندگان، محصولات تولیدی هادرون به مدت 3سال (36ماه) تحت پوشش گارانتی تعویض میباشد.

(2)
 • سمیرا محسنی 1396-02-11

  سلام
  من این محافظ هادرون رو خریدم، کیفیتش خیلی خیلی عالی هست
  به دوستان هم پیشنهاد میکنم که این وسیله رو امتحان کنن
  بابت معرفی محصولات خوبتون تشکر

 • الناز 1396-03-11
  این محافظ رو خریدم خیلی کارایی داره کیفیتش هم خیلی خوب بود. مرسییییییییییییی
دیدگاه خود را بنویسید
*
*