بخرید و 1,750تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

مبدل و محافظ برق هوشمند هادرون مدل Hadron P102

( )

Hadron Smart Power Protector P102

مبدل و محافظ برق تایمر دار مدل P102 جدیدترین محصول شرکت هادرون و نسخه ارتقا یافته مدل قبلی یعنی P101 می باشد که از وسایل و تجهیزات الکترونیکی از جمله موبایل، تبلت، لپتاپ، دوربین و لوازم صوتی و تصویری در برابر نوسانات محافظت کرده و همچنین اشکال مختلف سوکت های برق را به دو شاخه تبدیل می کند.

Hadron | هادرون
  • 36 ماه ضمانت تعویض هادرون توان

85,000تومان بدون مالیات.

74,900تومان بدون مالیات.

موجود

افزودن به لیست دلخواه

مبدل و محافظ برق تایمر دار سه زمانه هادرون Hadron P102

مبدل و محافظ برق تایمر دار هادرون مدل P102 محصول جدید شرکت هادرون می باشد و نسخه ارتقاء یافته مدل قبلی یعنی P101 است. تغییرات ظاهری و افزایش جریان خروجی به 10 آمپر از بارزترین تغییرات این مدل است. این مبدل قابل استفاده برای انواع گوشی موبایل، تبلت و لپتاپ ، لوازم صوتی تصویری و چند رسانه ای و همچنین ابزار های شارژی و دوربین عکاسی و فیلم برداری و هر گونه لوازم و وسایل شارژی همچون جارو شارژی و غیره می باشد.

برخی از باتری ها نسبت به شارژبیش از اندازه یا (over charge) حساس میباشند و اتصال شارژر، در بلند مدت و حتی در برخی از موارد در کوتاه مدت میتواند موجب ایجاد آسیب های جدی به باتری گردد لذا محافظ و مبدل هوشمند هادرون به یک تایمر مجهز است که به وسیله کلید کنترلی که بر روی محافظ قرار دارد می توان زمان قطع برق را در 3 زمان 1:30 و 2:30 و 5 ساعت تنظیم نموده و با این کار میتوانید خطر شارژ اضافی را تا حد زیادی کاهش داده و از ورود جریان اضافی به دستگاه جلوگیری کرده و باعث افزایش عمر باتری دستگاه های شارژی می شود. همچنین این محصول از لوازم برقی و الکترونیکی در مقابل نواسانات و اختلالات برق نیز محافظت خواهد کرد.

  محافظ هوشمند هادرون دارای قابلیت وصل در نقطه صفر می باشد که از سوختن وسایل الکترونیکی هنگام وصل کردن دو شاخه به برق جلوگیری می نماید. این سیستم که منحصرا در شرکت "هادرون" طراحی شده و مختص محافظ های هادرون می باشد زمان وصل برق را به شکلی سازمان دهی می نماید که در لحظه وصل کمترین تنش جریانی حاصل شود که علاوه بر جلوگیری از خطر آسیب دیدن دستگاه مصرفی، از ایجاد نویز های ناخواسته روی شبکه برق و دیگر مصرف کننده های متصل به برق جلوگیری می کند. 

ورودی دوشاخه محافظ هوشمند هادرون از نوع یونیورسال بوده و تقریبا می توانید تمام لوازم منزل با اشکال مختلف دوشاخه برق را به محافظ هوشمند هادرون وصل نمایید.

 

ویژگی های محافظ برق هادرون 102 :

-ابعاد کوچک و قابلیت حمل آسان.

-قابلیت اتصال به اشکال مختلف سوکت های برق

-مجهز بودن به تایمر 3 زمانه ( 1:30و 2:30 و 5 ساعت ).

-مجهز به ریز پردازنده جهت برسی کیفیت برق.

-ایمن بودن در برابر دو فازشدن برق (بیش از 380ولت)

-طراحی زیبا و منحصر به فرد.

-ارائه شده در چهار رنگ و 36ماه گارانتی تعویض.

- ساخت ایران.

 

مناسب جهت استفاده برای :

-گوشی مبایل / تبلت / لپتاپ / ( محافظ / تایمر / تبدیل )

-لوازم صوتی تصویری / چند رسانه ای ( محافظ / تبدیل )

-ابزار های شارژی (محفظ / تایمر )

- دوربین عکاسی و فیلم برداری (محافظ / تایمر / تبدیل )

-لوازم شارژی همچون جاروبرقی و جارو شارژی ( محافظ / تایمر)

-لوازم روشنایی ،آباژور،چراغ خواب (تایمر)

-بیسیم، انواع اسباب بازی(محافظ / تایمر)

-انواع لوازم پزشکی( محافظ / تایمر / تبدیل )

-پکیج گرمایش خانگی (محافظ)

 

با استفاده از محافظ هوشمند هادرون از وسایل الکترونیکی خود محافظت کنید.

 

مشخصات فنی:

محدوده ولتاژقابل تحمل

0 الی 400 ولت متناوب

محدوده صحیح ولتاژ

185 الی 245ولت متناوب

محدوده فرکانس قابل تحمل

0الی 65هرتز

محدوده صحیح فرکانس

45 الی 55 هرتز

تاخیراولیه

6ثانیه

تاخیربعداز وقوع خطا

50ثانیه

تاخیرقطع خروجی هنگام بروزخطا

حد اکثر 25هزارم ثانیه

جریان خروجی

6آمپر (حد اکثر10آمپر)

ابعاد

31×52×52mm

 

محافظ هوشمند :

وسایل الکترونیکی مختلف جهت استفاده در محدوده معینی از ولتاژبرق طراحی مشوند.برخی از انها برای استفاده در محدوده برق یونیور سال (85-265)و برخی دیگر متناسب با برق کشور استفاده کننده (برای ایران 220با درصد معینی خطا )طراحی میشوند. با این حال کیفیت برق ورودی بسته به نوع سیم کشی ساختمان و وسایلی که از برق استفاده میکنند میتواند متغییر باشد.

به عبارت ساده تر ولتاژبرق یکی از مولفه های کیفی برق میباشد و فرکانس،کیفت امپر دهی ، نوسانات لحظه ای  و هارمونیک های سوار شده روی موج برق از دیگر عوامل کیفی برق مصرفی دستگاه ها میباشد که اگر  هر یک در محدوده مناسب خود نباشد، میت.اند  به وسیله مصرف کننده برق آسیب وارد نماید.

از این رو محافظ هوشمند هادرون به عنوان محافظی دقیق و کالیبره شده ،از ریز پردازنده جهت بررسی کیفیت بذق بهره برده و میتواند درصد بالایی از خطا را شناسایی نموده و از ایجاد آسیب به وسیله برقی مصرف کننده جلوگیری نماید.

از دیگر مزایای این محافظ سرعت بسیار بالای واکنش به تغییرلت ناگهانی در برق ورودی میباشد. محافظ هوشمند هادرون برق ورودی را 5000بار در ثانیه بررسی مینماید و حد اکثر زمان لازم برای قطع برق معیبو 0.025ثانیه (25هزارم ثانیه) میباشد.

 

تایمر:

 

محافظ هوشمند هادرون به یک تایمر مجهز گشته که میتواند برای مدت زمان 1:30یا2:30یا 5ساعت فعال گردد. تایمر قابلیتی است که میتواند به منظور کاربرهای مختلف فعال گردد یا به صورت دائمی غیر فعال شود. قطع برق برای جلو گیری از شارژاضافی دستگاه های مجهز به باتری فقطع چراغهای روشنایی بعداز زمان معینی در شب،برخی از وسایل سرمایشی و . . . میتواند چند مثال برای قابلیت تایمر باشند . بعداز هر بار وصل کردن محافظ هوشمند هادرون به برق قابلیت تایمر به صورت پیش فرض غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به فعال سازی تایمر کلید set  استفاده نمایید. باهر بار فشردن کلید setزمان تایمر افزایش میابد و چراغ مربوط به زمان تایمر روشن میشود. همچنین برای غیرفعال سازی تایمر کلید setرا به مدت 2ثانیه فشار دهید تا چراغ های مربوط به زمان تایمر به صورت خوکار خاموش گردند.

پس از اتمام زمان تایمر برق خروجی  قطع گردیده و نشانگر hadron به سفید کمرنگ تغییر وضعیت میدهد. در این حالت با فشردن مجدد کلید setمیتوان تایمر را غیر فعال یا تنظیم مجدد نمود که در هر دو حالت خروجی مجددا وصا میگردد.

 

تبدیل دو شاخه:

ورود دوشاخه محافظ هوشمند هادرون از نوع یونیورسال میباشد و تقریبا میتوانید تمام لوازم با اشکال مختلف دوشاخه دو شاخه برق رابه محافظ هوشمند هادرون وصل نمایید.

اتصال چند راهی:

با اتصال چند راهی برق به محافظ هوشمند هادرون میتوانید چندین وسیله برقی را در یک محافظ متصل نمایید. توصیه میشود قبا از اتصال چند راهی به چند مصرف کننده به مجموع جریان مصرفی آنها توجه نمایید.

 

چرا محصولات هادرون را خریداری کنیم :

محصولات هادرون بابالاترین کیفیت مواد اولیه و طراحی به روز و منحصر به فرد تولید میشود. از طرف دیگر فرایند تولید بوردهای  الکتریکی محصولات هادرون توسط زبات انجام شده و تک تک محصولات به صورت مکانیزه ، کنترل کیفیت و کالیبراسیون میگردد.

همچنین جهت افزایش رضایت مندی مصرف کنندگان، محصولات تولیدی هادرون به مدت 3سال (36ماه) تحت پوشش گارانتی تعویض میباشد.

برچسب ها