شرایط و ضوابط خرید از فروشگاه اینترنتی کالا جانبی

لطفاً برای استفاده مفیدتر و داشتن خریدی مطمئن و آگاهانه ، شرایط ذیل را مطالعه فرمایید . ثبت‌نام شما کاربر گرامی و انجام فرآیند سفارش،به‌منزله آگاهی کامل شما از تمامی شرایط و ضوابط کالا جانبی می‌باشد.
 

ثبت‌نام در سایت
لطفاً در حین ثبت‌نام مشخصات خود را به‌طور صحیح وارد کرده و در نوشتن آدرس و کد پستی دقت کامل داشته باشید و آدرس خود را به‌طور دقیق ثبت نمایید تا در فرایند ارسال ، کالای شما به‌راحتی به دستتان برسد.

فروشگاه کالا جانبی این اطمینان را به شما کاربر عزیز خواهد داد که اطلاعات ثبت نامی شما محفوظ خواهد ماند و هیچ‌گونه امکان سوءاستفاده توسط سودجویان وجود نخواهد داشت.

در صورت نیاز به اصلاح اطلاعات خود، می‌توانید از قسمت کاربری اقدام به تصحیح اطلاعات خود بفرمایید.
 

شرایط خرید و پرداخت

لطفاً در هنگام ثبت و خرید سفارش،دقت لازم را به عمل‌آورید و کالای خود را به‌درستی انتخاب نمایید.اطلاعات مربوط به هر کالا در قسمت توضیحات مربوط به کالا درج‌شده است خواهشمندیم برای تصمیم‌گیری بهتر آن را به‌دقت مطالعه فرمایید.

پرداخت‌ها از طریق تمامی کارت‌های عضو شتاب و توسط درگاه‌های بانکی صورت می‌گیرند.

هزینه ارسال کالا مطابق با نرخ نامه پستی سال جاری محاسبه می‌گردد و بر اساس وزن کالا و مسافت محاسبه می‌شود.
 

شرایط ارسال کالا

ارسال سفارش‌ها شما توسط پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرند.

زمان ارسال کالا برای مشتریان شهر تهران 24 ساعت و برای مشتریان شهرستان‌ها 48 ساعت می‌باشد.اگر ثبت سفارش شما در روزهای قبل از روزهای تعطیل باشد کالای شما در اولین ساعات کاری بعد از روز تعطیل ، فرایند ارسال را طی خواهد کرد.
 

شرایط بازگشت کالا

اگر کالای ارسالی معیوب باشد و یا دارای ایراد فنی باشد می‌توانید با برقراری تماس با شماره تلفن 02166757281  مشکل را اطلاع داده و مشکل خود را توضیح داده و در صورت تائید،کالای خود را تعویض کنید. توجه فرمایید که برای مشکلاتی از قبیل ایراد فنی و یا نرم‌افزاری تا 7روز بازگشت کالا امکان‌پذیر است. در صورت تائید معیوب بودن کالا ، هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده فروشگاه می‌باشد. درصورتی‌که مشکلی در کالا توسط خود مشتری ایجادشده باشد و مورد تائید کارشناس فنی نباشد امکان بازگشت کالا وجود نخواهد داشت و دوباره همان کالا برای مشتری ارسال خواهد شد.