بخرید و 1,500تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

Samsung Wireless Charger EP-PG920I

( )

شارژر بی‌سیم Samsung Wireless Charger EP-PG920I با طراحی متفاوت توسط سامسونگ که می‌تواند گوشی‌های دارای فنّاوری شارژ بی‌سیم یا گوشی‌هایی که از چیپ مگنت استفاده می‌کنند را شارژ کند.

Samsung | سامسونگ
  • 7 روز تعویض کالا

63,000تومان بدون مالیات.

موجود

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : شارژر وایرلس

مشخصات فیزیکی

وزن : 87.5 گرم
ابعاد : 97.5 × 97.5 × 17 میلی‌متر

مشخصات فنی

ولتاژ ورودی : 5 ولت
ولتاژ خروجی : 5 ولت
شدت جریان خروجی : 1.0 آمپر مخصوص موبایل
نوع درگاه خروجی : Wireless

شارژر وایرلس
87.5 گرم
5 ولت
5 ولت
1.0 آمپر مخصوص موبایل
Wireless
97.5 × 97.5 × 17 میلی‌متر

شارژر بی‌سیم Wireless Charger EP-PG920I

شارژر وایرلس سامسونگ مدل EP-PG920I با طراحی منحصربه‌فرد سامسونگ جهت استفاده بی‌سیم شارژ گوشی‌های خانواده محبوب سامسونگ روانه بازار شد. سامسونگ شارژر بی‌سیم Qi Standard را جهت استفاده کاربری مدرن گوشی‌های سامسونگ گلکسی S6 و S6 Edge درزمان معرفی این گوشی‌ها رونمایی کرد که از بارزترین ویژگی آن بدون استفاده از چیپ های مگنت برای گوشی‌های خود و قدرت شارژ بالای این شارژر بود. این شارژر Fast Charge نیست اما از سرعت شارژ بالای آن کمیتی از شارژ سریع (فست شارژر) ندارد.

شارژر وایرلس سامسونگ EP-PG920I

طراحی و رنگ‌بندی

در طراحی مدرن آن‌چنان سبک خانواده محبوب گلکسی خود  این شارژر به یسیم قوی طراحی ساخته که گوشی پلاستیک در زیر پلاستیک ناپدیدشده و فقط شیشه و نور خودنمایی می‌کند. سامسونگ در جنس این شیشه و پلاستیک به‌کاربرده و نوری به دورنگ آبی در زمان شارژ نمودن گوشی (Charging) و سبز زمانی که گوشی شارژ شده (Charged) به‌کاربرده و بر زیبایی آن هرچه بیشتر افزوده شود. وزن Samsung Wireless Charger EP-PG920I برابر 87.5 گرم و ابعاد آن 16.8 * 97 میلی‌متر است و در رنگ‌بندی سفید و مشکی عرضه می‌شود.

شارژر وایرلس سامسونگ EP-PG920Iانرژی و قدرت

شارژر بی‌سیم سامسونگ EP-PG920I جریان ورودی آن 5 ولت که به‌وسیله انواع شارژرهایی که 5 ولت خروجی می‌دهند متصل می‌گردد و در خروجی آن 5 ولت (1.0 آمپر) انرژی پاک به گوشی منتقل می‌کند و به‌راحتی و بدون هیچ‌گونه سیم‌کشی و متصل کردن آن به پریز و غیره گوشی خود را شارژ نمایید.

*توجه داشته باشید که این شارژر صرفاً برای گوشی‌های سامسونگ S6 , S6 Edge نیست و گوشی‌هایی که از فناوری شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کنند قابل‌استفاده است.