بخرید و 500تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

مجموعه مدل های سه بعدی آماده طراحی داخلی و خارجی ساختمان – پک شماره 1

( Kj-NA-394 )
  • آرچ اینتریور و اکستریور پک ۱
  • آرشیو کامل سری 1 تا 16 معماری داخلی و سری 9 تا 15 معماری خارجی !
  • کامل ترین کلکسیون Model آماده چیدمان طراحی و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان آرچ مدل – آریچ اینتریور – آرچ اکستریور مدلهای بسیار با کیفیت و متنوع معماری داخلی عالی برای نرم افزارهای سه بعدی از کمپانی Evermotion !
  • منتشر شده در ۴ DVD

22,800تومان بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

مجموعه عظیم مدل های آماده تری دی مکس مخصوص طراحی داخلی و طراحی خارجی ساختمان ArchInteriors & Archexteriors – پک 1

  • آرشیو کامل ArchInteriors سری 1 تا 16 و آرشیو کامل Archexteriors سری 9 تا 15 از شرکت Evermotion .
  • بیش از 100 گیگابایت و هزاران هزار مدل و سورس آماده سه بعدی و موضوعی بسیار دقیق و جزئی طراحی شده.
  • تنوع موضوعی بی نظیر مدل های آماده که تمامی نیازهای تری دی مکس کارها و طراحان را یکجا رفع می نماید .
  • به همراه نسخه نهایی و کاملا اکتیو شده DVD نرم افزار Autodesk 3DS Max 32/64 Bit Retail و VRay 2.0

نکته مهم : محتویات پکیج شماره یک و دو این محصول، کاملا با هم متفاوت بوده و هیچ وجه اشتراکی بین آنها نیست و هر دو مکمل یکدیگر می باشند !


مطمئنا تمامی طراحان سه بعدی یا تری دی کارها اعم از مبتدی و حرفه ای اهمیت مدل ها و آبجکت های آماده تری دی مکس را به خوبی می دانند. آنجا که در طراحی خارجی ساختمان به جای طراحی در و پنجره های سه بعدی حرفه ای با جزئیات کامل، با استفاده از سورس با کیفیت آماده می تواند دهها ساعت در وقت صرفه جویی کنید و کیفیت را نیز به بالاترین حد ممکن برسانید. بی شک تمامی کاربران نرم افزارهای سه بعدی به ویژه 3Ds Max اهمیت داشتن کلکسیونی کامل از بهترین Model ها و Object های آماده می دانند و به خوبی درک می کنند که چقدر در طراحی هر چه واقع گرایانه تر، زیباتر و قوی تر موثر است . شاید تری دی کاری نباشد که نام سری محصولات Archmodels و ArchExteriors و ArchExteriors از کمپانی Evermotion را نشنیده باشد و با مدل ها و آبجکت های آماده 3Ds Max این شرکت کار نکرده باشد.


محتویات مجموعه ارزشمند مجموعه عظیم مدل های سه بعدی آماده معماری داخلی و معماری خارجی ساختمان – پک 1 :

سری کامل مجموعه بی نظیر گرانقیت و ارزشمند Archinteriors از شماره 1 تا 16 محتوی هزاران مدل سه بعدی چشمگیر و پرکاربرد از فضاهای داخلی ساختمان های مختلف با کاربری های مختلف اداری، مسکونی، خدماتی و …. دارای تفکیک فضایی شامل سالن نشیمن، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، لابی هتل، رستوران ، کتابخانه و دیگر بخش های ضروی مورد نیاز طراحی معماران ساختمانی. مورد استفاده مهندسین معمار، طراحان صنعتی و مجریان دکوراسیون داخلی و …
سری کامل مجموعه بی نظیر گرانقیت و ارزشمند Archexteriors از شماره 9 تا 15 محتوی هزاران مدل سه بعدی برگزیده و پرکاربرد از برجسته ترین آثار معماری مدرن و کلاسیک به همراه عناصر و جزئیات ساختمانی و شهرسازی شامل پله، ستون، سقف، بدنه و مبلمان شهری مورد استفاده مهندسین معمار، شهرسازی و طراحان حرفه ای سه بعدی ساختمان.

 

برچسب ها