بخرید و 500تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

درب پشت گوشی موبایل Huawei Ascend Y511

( )

Huawei Ascend Y511 Mobile Battery Back Door

Huawei | هواوی

29,500تومان بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

درب پشت گوشی موبایل Huawei Ascend Y511

اگر می خواهید تنوعی در ظاهر موبایل خود ایجاد کنید و یا به هر دلیلی از قاب اصلی پشت گوشی خود ناراضی هستید و یا شکسته یا آسیب دیده و مثل روز اول خوب جا نمی‌افتد و باعث کاهش طول عمر گوشی شده و ظاهری ناپسند برای آن ایجاد کرده است، در این صورت تعویض درب پشت گوشی به رنگی دیگر یکی از ساده ترین راه ها برای رفع این مشکلات و داشتن موبایلی با ظاهر جدید می باشد. شما می توانید این محصول را در رنگ های اصلی و رنگبندی های متنوع از فروشگاه اینترنتی کالاجانبی تهیه نمایید تا حس زیبایی و نو بودن را به گوشی خود بازگردانید و آن را به موبایل همیشگی خود با ظاهری جدید تبدیل کنید. در ساخت این محصول از جدیدترین فناوری روز دنیا و همچنین از مواد صد در صد اورجینال و بادوام استفاده شده است و طراحی هماهنگ با ظاهر اورجینال گوشی شما دارد که به خوبی به پشت دستگاه تان جا می خورد و هیچ نگرانی برای تفاوت آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است استفاده از محصول تقلبی باعث از دست رفتن جلوه زیبای گوشی شده و به راحتی جا زده نمی شوند و اغلب بعد از جا زده شدن با ضربات کوچکی باز شده و باتری دستگاه به بیرون پرت می شود.

همچنین شما میتوانید با استفاده از قاب محافظ و یا کیف مناسب برای موبایل خود از قرار گیری مستقیم درب پشت در مقابل آسیب ها جلوگیری کرده و موبایل خود را در مقابل  ضربه و خط و خش ایمن نگاه دارید.

ویژگی ها

  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی و مرغوب
  • محافظت از دستگاه در برابر گردو غبار
  • رنگ بندی متنوع
  • ظاهری کاملا مطابق با درب اصلی و اورجینال گوشی

برچسب ها