بخرید و 3,000تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

Sony Z3 Style Cover Window SCR24

( )

کیف کلاسوری چرمی هوشمند SCR24 مناسب برای سونی اکسپریا Z3

Sony | سونی
  • 7 روز تعویض کالا

123,000تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

مشخصات فیزیکی

مناسب برای گوشی : Sony
پنجره نمایش (Caller-ID) :
هوشمند (Smart) :

Sony


نوآورانه و محافظ

Style Cover Window SCR24 یک جلد محافظ نوآورانه برای شما است که به عملکرد پنجره هوشمند مجهز است. وقتی این جلد بسته است از تلفن هوشمند شما محافظت می‌کند و به شما اجازه می‌دهد از عملکردهای اختصاصی استفاده کنید. ساخته شده از مواد با کیفیت عالی، Style Cover Window SCR24 در چهار رنگ ارائه می‌شود.


عملکرد پنجره هوشمند

وقتی جلد محافظ را می‌بندید، ویجت‌های اختصاصی از نوار وضعیت یا صفحه اصلی شما هر دو نمایان و قابل تعامل هستند. به عنوان مثال، وقتی پیامی دریافت می‌کنید، می‌توانید بدون باز کردن جلد محافظ آن را مشاهده کرده و بخوانید، دوربین خودتان را فعال کنید و موسیقی‌تان را کنترل نمایید.

تنظیم با یک لمس

نخستین باری که از Style Cover Window SCR24 استفاده می‌کنید، ارتباطی را با برقرار می‌کنید و این فرصت را به دست می‌آورید که ویجت‌ها و برنامه‌های اختصاصی پنجره هوشمند را دانلود کنید. با این کار این امکان به وجود می‌آید که تصمیم بگیرید وقتی جلد محافظ را باز و بسته می‌کنید، دقیقاً چه اتفاقی بیافتد. عملکردهای پنجره هوشمند را به شیوه‌ای که می‌خواهید سفارشی کنید و از آنها لذت ببرید.

مرکز شهر

هنگامی که در حال حرکت هستید، می‌توانید عملکردهای اختصاصی Xperia Z3  را با یک دست کنترل کنید. Style Cover Window SCR24 از Xperia Z3  شما محافظت می‌کند و به شما اجازه می‌دهد مهم‌ترین چیزهای زندگی را پیگیری کنید.