بخرید و 250تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

مونوپاد Monopod Cable Take Photo 021

( )

پایه نگهدارنده مونوپاد وسیله است تک پایه جهت نگهداری دوربین گوشی های همراه و دوربین عکاسی تا بتوانید با تسلط بیشتر از عکس برداری خود لذت ببرید . این پایه بسیار سبک می باشد و با حمل و نقل بسیار راحت و شما می توانید توسط آن از جمع دوستان و آشنایانتان از زوایای دور و جاهایی که امکان عکاسی آن تا به حال مقدور نبوده است ، عکس های سلفی بگیرید .

Yunteng | يانتنگ
  • 7 روز تعویض کالا

14,500تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

مشخصات کلی

مناسب برای گوشی های : اندرویدی نسخه 3.0 به بالا و iOS نسخه 4.0 به بالا
قابلیت شارژ :
حداکثر طول : 102 سانتی‌متر
حداقل طول : 23.5 سانتی‌متر
جنس : آلومینیم
دارای ریموت برای عکاسی :

مشخصات دیگر

سایر مشخصات : دارای فک های نگهدارنده لاستیکی با پد ضد خش میزان باز شدن فک های نگهدارنده گوشی: 5.2 تا 8.5 سانتی‌متر قابلیت تغییر زاویه قسمت نگهدارنده گوشی تا 180 درجه دارای دکمه شاتر روی بدنه دارای گریپ لاستیکی

اندرویدی نسخه 3.0 به بالا و iOS نسخه 4.0 به بالا
102 سانتی‌متر
23.5 سانتی‌متر
آلومینیم
دارای فک های نگهدارنده لاستیکی با پد ضد خش میزان باز شدن فک های نگهدارنده گوشی: 5.2 تا 8.5 سانتی‌متر قابلیت تغییر زاویه قسمت نگهدارنده گوشی تا 180 درجه دارای دکمه شاتر روی بدنه دارای گریپ لاستیکی

مونوپاد monopod یا همان دسته سلفی که چالش‌های بسیار بالایی در بین عکس‌های سلفی یا (از خود) ساخت که توانست هرکسی یک وسیله‌ای که گوشی به‌راحتی بروی آن جای گیرد و عکس گرفت شکل گرفت. مونوپادها به نحوی به فروش بالا دست پیدا کردند حتی از فروش موبایل در جهان پیشی گرفت. مونوپاد ساده 021 بهترین وسیله‌ای است می‌تواند هرگونه موبایلی را تحمل کند چراکه تا 300 گرم وزن را به‌راحتی تحمل می‌کند و می‌تواند تمام دوربین‌های کامپکت را بروی آن وصل کرد و به عکاسی سلفی از خود و جمع دوستانان پرداخت. اندازه مونوپاد در مدل Monopod Cable Take Photo 021 از حداقل 23.5 سانتی‌متر و وقتی‌که باز می‌شود اندازه آن به 102 سانتی‌متر می‌رسد و اندازه باز شدن گیره نگه‌دارنده گوشی (فک) 8.4 تا 8.8 سانتی‌متر است و این نگه‌دارنده دارای محافظ ژله‌ای پلاستیکی است که از خش افتادن بدنه گوشی محافظت می‌کند.

شاتر آن بروی خودش است و فقط قابلیت ثبت عکس رادار است و اتصال آن با استفاده از کابل متصل به مونوپاد به جک 3.5 میلی‌متری گوشی (درگاه هندزفری) وصل می‌شود و به‌راحتی می‌توان به عکاسی سلفی پرداخت.