هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ساعت هوشمند Sony SmartWatch 3

( )

ساعت sw3 که مخفف ساعت sony smart watch 3 هست . این ساعت سومین نسل از ساعت های هوشمند سونی میباشد که دارای ویژگی های عالی و فوق العاده.

Sony | سونی
  • 7 روز تعویض کالا

0تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

Android Wear هوشمند و حساس به موقعیت، اطلاعات مفیدی را در یک نگاه در اختیار شما قرار داده و به صدای شما واکنش نشان می‌دهد. زمانی که در حال حرکت هستید اطلاعات ویژه و مرتبطی در اختیارتان می‌گذارد. زمانی که در حال حرکت هستید با یک نگاه به گزیده‌هایی کوچکی از اطلاعات مفید دست می‌یابید. این اطلاعات می‌تواند اطلاعات پرواز، نکاتی بر اساس علاقه‌های شما یا هر نوع پیامی باشد. به ندرت ورودی کاربر لازم می‌شود. اما اگر می‌خواهید با Android Wear تعامل داشته باشید، بهترین و ساده‌ترین روش استفاده از ورودی صوتی است.

عملکردهای مستقل فوق‌العاده

حتی بدون تلفن هوشمندتان، SmartWatch 3 SWR50 یک وسیله جانبی سرگرم‌کننده و مفید است. می‌توانید در آن موسیقی ذخیره کنید و زمانی که برای پیاده‌روی می‌روید آن را به همراه ببرید. زمانی که خارج از خانه هستید، می‌توانید فعالیت و حرکاتتان را ردیابی کنید و زمان برگشت به خانه با Lifelog خود همگام‌سازی کنید.


برنامه‌ برای هر چیزی

SmartWatch مجهز به Android Wear همیشه قابل ارتقاست. همان‌طور که برنامه‌نویسان روش‌های جدیدی جهت سفارشی کردن و لذت از تجربه‌ Android Wear ایجاد می‌کنند، SmartWatch 3 SWR50 هر چه بیشتر شخصی‌سازی شده و تناسب بیشتری با شما پیدا می‌کند.